צלם בר מצווה

בלוקי עץ לבר מצווה בכותל תפנקו ותכבדו את האורחים

אנו גאים להעניק לכם שירות של בלוקי עץ לבר מצווה בכותל. אתם תקבלו מאיתנו כ-50 בלוקי עץ, כאשר יש אפשרות לקבל עוד בלוקי עץ, בתוספת תשלום.

המידות של  בלוקי העץ הן 10 על 15 ס"מ. היתרון הגדול של שלהם הוא שאתם אלה שקובעים איזה תמונות יהיו על כל בלוק. זה אומר שאתם יכולים לשבת אחרי האירוע, בשקט, בכיף ובלי לחץ, ולקבוע איזה תמונות יגיעו לבלוקי העץ, ולמי לשלוח אותם. הבלוקים הם לא רק מזכרת נפלאה מהאירוע, הם קישוט יפה לכל בית, כך שהאורחים שלכם יודו לכם תמיד על המתנה הנפלאה שהענקתם להם.

האם תמונות מפלאפונים ייצאו טוב על הבלוקים

התשובה היא שאם אתם משקיעים בבלוקי עץ לבר מצווה בכותל, כדאי שתשקיעו בצלם מקצועי שיצלם את התמונות. עדיין פלאפונים לא מתחרים בציוד צילום מקצועי, ועדיין יש חשיבות גדולה לאנשי מקצוע בתחום הצילום. חבל שעל בלוק יפה תתנוסס תמונה בינונית.

אנו מענקים לכם את השירות של בלוקי עץ כחלק מחבילת הצילום שלנו, כאשר תוספת התשלום לבלוקי העץ היא לא משמעותית, בטח אל מול הערך המוסף הרב והכבוד שאתם חולקים לאורחים שהגיעו לאירוע שלכם. אם אתם מתלבטים איזה תמונות להכניס לבלוקי העץ, אנחנו כמובן נשמח לעזור לכם להחליט.

כל מה שצריך לדעת על בלוקי עץ בקצרה

אנו מעניקים לכם שירות של בלוקי עץ לבר מצווה בכותל, שירות שמציע הנאה רבה, מזכרת טובה מהאירוע, פינוק  וכבוד לאורחים.

אתם תקבלו מאיתנו 50 בלוקי עץ, כאשר יש אפשרות לקבל עוד בלוקים, בתוספת תשלום. מידות בלוקי העץ הן  10 על 15 ס"מ.

גם בלוקי העץ הכי יפים לא מחליפים צלם מקצועי, חשוב להשכיר את שירותיה של חברת צילום מקצועית ואיכותית.

אנחנו בדוד מנסורה שמחים להעניק לכם באהבה בלוקי עץ לבר מצווה בכותל, כך שגם אתם וגם האורחים שלכם תוכלו להיזכר בבר המצווה הנפלאה שהייתה לבן שלכם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא: