צלם בר מצווה

מתופפים בכותל לבר מצווה שירות חדשני

עיקר ההתמחות שלנו היא צילום אירוע בר מצווה בכותל אך אנו גאים להעניק לכם שירותים נוספים שישדרגו לכם מאוד את האירוע. אחד השירותים האלה הוא מתופפים בכותל לבר מצווה.

שירות זה הוא הזמנה של להקת מתופפים שמצטרפת אליכם בתהלוכת המלכותית שמתחילה בירידה מהאוטובוס ומסתיימת בבידוק הביטחוני בכותל. במהלך התהלוכה עורכים מעגלי ריקודים, שרים שירים, מתרגשים משירי נשמה וכמובן שומעים את תרועת השופר שמפלחת את הערב ונוגעת לכל אחד בלב.

תהלוכת הנגנים היא חלק בלתי נפרד מאירוע בר מצווה בכותל והיא חוויה בלתי נשכחת, שממנה יוצאות תמונות שאחרי זה נכנסות לאלבום ואפילו מגיעות ממוסגרות לקירות הבית.  

למה להזמין את שירות להקת מתופפים מאיתנו

כפי שאתם יודעים, אנחנו לא רק צלמים מקצועיים מאוד, אנחנו גם מכירים על בוריו את כל תחום בר המצווה בכותל. אנחנו מכירים את  להקות מתופפים בכותל לבר מצווה שהן הכי טובות שיש.

בנוסף, הצלמים שלנו יודעים לעבוד בשיתוף פעולה עם הנגנים, מה שמוציא את התמונות וצילומי הוידאו הכי טובים שיש. אחד הדברים שאנחנו מאוד אוהבים לצלם זה  מעגל מתופפים בכותל, שהוא אחד מרגעי השיא של התהלוכה.

🔗 למצגת בר מצווה צפו כאן

מדובר במעגלי ריקודים שמחים במיוחד שהרבה פעמים מצטרפים אליהם עוברי אורח כמו חיילים ותיירים. אל המעגלים גם מצרפים אטרקציות כמו בובת חסיד ואפשר גם לערוך הפרחת יונים. גם את האטרקציות האחרות אפשר להזמין מאיתנו. פרטים נוספים עליהן נמצאים באתר המושקע שלנו.

✅ דרכינו תוכלו להזמין

🔗 טקס הפרחת בלונים

🔗 הפרחת יונים

🔗 בובת נחמן

איזה הרכבי נגנים אנו מציעים לכם

יש לנו מספר הרכבים של להקת מתופפים בכותל לבר מצווה. כל סוג של הרכב מתאים לסוג שונה של אירוע, כאשר מי שבוחר בהרכב זה הלקוח. סוגי ההרכבים הם:

אלבום בר מצווה

אלבום בצבע לבן בגודל 20-50 שיש בו 150 תמונותו30 עמודים בעיצוב מודרני

מתופפים לב רמצווה

אנחנו בדוד מנסורה, חברה המתמחה בצילום אירועי בר מצווה בכותל גאים להציע לכם שירות של מתופפים בכותל לבר מצווה,  שיהפכו את האירוע שלכם לחגיגה גדולה ושמחה. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא: