צלם בר מצווה

הפרחת בלונים, הרגע שבו נפתחים השמיים ומשאלות מתגשמות

אחד הדברים שאנחנו אוהבים זה לפנק את כל מי שמקבל מאיתנו שירות, ומתארח באתר המושקע שלנו, זה להציע שירותים נוספים של הזמנת אטרקציות לבר מצווה בכותל. הפרחת בלונים בכותל זאת אחת האטרקציות שאנחנו מספקים ללקוחותינו.

מזה הפרחת בלונים? שאלה טובה. לאחר תהלוכת הנגנים שמרקידה ומקפיצה את חתן בר המצווה, משפחתו ואורחיו, אנחנו עוצרים בכניסה לבידוק הביטחוני של הכותל. בכניסה הזאת אנו עורכים הפרחת בלונים בצבעי כחול ולבן. למה כחול ולבן? לבן מייצג את הטוהר של הדת היהודית הקדושה שלנו.

כחול זה צבע הפסים והמגן דוד של דגל מדינת ישראל, המדינה שאנחנו אוהבים מכל ליבנו ומאחלים לה רק טוב. נהוג לפני הפרחת הבלונים שהאם והאב של חתן בר המצווה יברכו אותו בכל טוב. ברגע שהבלונים עפים אל על, שערי שמיים נפתחים למשאלות, כך שכל האורחים יכולים לבקש את מה שעל ליבם.   

עוד סרטון של הפרחת בלונים

מה היתרון של להזמין אטרקציות מאיתנו

אנחנו מכירים כל דבר מהגדול ועד הכי קטן בעולם בר המצווה בכותל. יש לנו קשרים עם הספקים הכי טובים של כל האטרקציות.

כאשר אנחנו מזמינים ספק, למשל מי שנותן שירות הפרחת בלונים בכותל, אנחנו יודעים שהספק אמין ואיכותי. היכולת שלנו לתווך ולתת לספקים הרבה לקוחות היא חשובה מאוד לכל מי שבעסק האטרקציות לאירועים. לכן, אף ספק לא יאכזב את הלקוחות שלנו, דבר שמאוד יאכזב אותנו, ויגרום להפסקת ההתקשרות עם הספק.

כל דבר שתזמינו מאיתנו יגיע בזמן ויסופק באיכות גבוהה. אל תחשבו שבגלל שאנחנו מתווכים אנחנו גוזרים קופון על התיווך והמחיר יהיה גבוה יותר מהשוק, להיפך, הכוח שלנו מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו את האטרקציות במחירים הכי משתלמים שיש בשוק.

אנחנו מספקים גם שירותי אטרקציות נוספים

ההתמחות שלנו היא צילום אירועי בר מצווה בכותל, ואנחנו מספקים מגוון רחב של חבילות צילום התפורות לכל אדם ולכל כיס, כך שכולם יהיו מרוצים. בנוסף להפרחת בלונים בכותל, יש לנו אפשרות להזמין לכם אטרקציות נוספות במחירים משתלמים מאוד.

כל הפרטים על חבילות הצילום והאטרקציות הנוספות נמצאים באתר האינטרנט המושקע שלנו, אתם יותר ממוזמנים לגלוש בו. האטרקציות שאנו מספקים הן:

אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות בכותל

אנחנו בדוד מנסורה, חברת צילום אירועי בר מצווה בכותל, שמחים לספק לכם שירות של הפרחת בלונים בכותל. אטרקציה מדהימה ומרגשת שמשדרגת מאוד את האירוע. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא: