צלם בר מצווה

הפרחת יונים בכותל, השיא המרגש של תהלוכת הנגנים

את חגיגות בר המצווה פותחים בתהלוכת נגנים חגיגית שמתחילה בירידה מהאוטובוסים ונגמרת בכניסה לכותל. במהלך התהלוכה רוקדים שרים ונהנים מאטרקציות. אחת האטרקציות הכייפיות, המרגשות והמדהימות, שהפכה לטרנד, היא הפרחת יונים בכותל.

צבע היונים שנוהגים להפריח הוא לבן. יונים לבנות מסמלות את האהבה, השלום הטוהר, השלווה והנחת. בזמן שהיונים עפות, שערי שמיים נפתחים ואפשר לבקש משאלות, לברך ברכות, להתרגש עד דמעות וליהנות מרגע של רוחניות מיוחדת. שירות היונים שאנו מספקים הוא מקצועי ביותר ואנו מוודאים ב-100 אחוז שאין שום חשש לצער בעלי חיים.

היונים שמפריחים חיים בתנאים מצוינים, כך שהן תמיד חוזרות לבעליהן. עלות האטרקציה היא לא גבוהה והיא בהחלט משדרגת את האירוע. 

עוד סרטון להדגמה

אנחנו מעבר לחברת צילום

ההתמחות העיקרית שלנו היא צילום אירועים בכלל ובר מצוות בכותל בפרט. יחד עם זאת, אנחנו מכירים את כל תחום האירועים בעל פה, ויש לנו קשרים עם הרבה מאוד ספקים. השילוב של האתר המושקע שלנו עם ההיכרות הרבה שלנו עם ספקים מאפשרת ללקוחותינו ליהנות משירותים נוספים שהם לא רק צילום. הפרחת יונים בכותל היא אחד מהשירותים הנוספים שאנחנו מציעים לכם.

בנוסף לשירות של אטרקציות. תוכלו לסמוך עלינו שאנחנו יודעים איפה יש מלונות טובים למנוחה לפני ואחרי בר המצווה, וגם לשבת חתן.

אם אתם רוצים סלון להתארגן, גם את התחום הזה אנחנו מכירים היטב ונשמח לתת לכם עצות בנושא. כל שאלה וכל דבר שאתם רוצים לדעת בתחום בר המצווה, אנחנו יכולים לענות עליה ולתת לכם עצות טובות.

אטרקציות לבר מצווה

יש לנו אטרקציות נוספות להציע לכם

מלבד הפרחת יונים בכותל, תוכלו לרכוש מאיתנו מספר אטרקציות נוספות, כאשר כל הספק שתוכלו לרכוש מהאתר זה ספק מהשורה הראשונה במחירים הכי משתלמים. האטרקציות הנוספות הן:

אטרקציות בכותל
צלם בר מצווה בכותל

כמה נקודות חשובות לאטרקציות בכותל

בובת נחמן

זוהי בובה של חסיד נחמן שמופעלת ע"י אדם שנמצא בפנים. כולם יודעים שחסידי נחמן הם מאוד שמחים. הבובה מרקדת, מקפצת ומפעילה את האורחים. זאת אטרקציה מגניבה וכייפית, גם לילדים וגם למבוגרים. אם אתם ממש רוצים לפנק, יש אפשרות להביא שתי בובות נחמן, זה בהחלט יותר אפקט של פעמיים כי טוב.

מתופפים בכותל

אנו נספק לכם שירות של להקת נגנים שמגיעה במגוון הרכבים ומנגנת בסגנונות שונים, כאשר מי שבוחר בהרכב זה הלקוחות.

יונים לבר מצווה

אם יש לכם רעיון לאטרקציה, אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להביא אותה לאירוע, יש לנו את כל הקשרים והיכולת לעשות כל מה שתירצו.

אנחנו בדוד מנסורה, חברת צילום מקצועית לאירועים ובר מצוות בכותל, שמחים להעניק לכם שירות של הפרחת יונים בכותל.

לפרטים נוספים על האטרקציות שלנו וחבילות הצילום אתם מוזמנים לגלוש באתר המושקע שלנו. בנוסף, לכל שאלה ותיאום פגישות, נשמח שתתקשרו אלינו כבר עכשיו ונהנה לשדרג לכם מאוד את האירוע. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא:

אודות

חווית צילום חדשה ומהנה עם דוד מנסורה צלם בר מצוות דוד מנסורה צלם בר מצוות זאת חוויית צילום ייחודית, מהנה

קרא עוד »