צלם בר מצווה

אלבום לבר מצווה בכותל, תמונות יפות עם כריכה יפה

אלבום דוגיטלי לבר מצווה

תדמיינו לכם, עוד כמה שנים אתם מחליטים שזה יום נהדר להיזכר בבר מצווה של בנכם. אולי הוא מתגייס, אולי יש לו יום הולדת, אולי הוא מתחתן, כל אלה ימים שבהם מגיע הרצון שלכם להיזכר ביום המיוחד של בר המצווה בכותל. הדבר הכי כיף שתוכלו לעשות זה לפתוח את האלבום לבר מצווה בכותל, אותו יצרתם לפני מספר שנים.

בשביל שתוכלו ליהנות מאלבום נהדר של בר המצווה של בנכם, אנו הכנסנו את השירות של האלבום לחבילת הצילום הבסיסית.

האלבום עשוי מכריכה דמוית עור שנעימה מאוד למגע. החומר שממנו עשויים דפי האלבום בנוי כך שישמור את התמונות שלכם עוד הרבה שנים.

איך אנחנו מעצבים את האלבום

אלבום לבר מצווה בכותל מעוצב דיגיטלית. כמות הדפים, היא 15 דפים כפולים, קרי בכל דף אפשר להכניס תמונות משני הצדדים כך שזה יוצא 30 דפים כ-150 תמונות סך הכול.

יש כמובן אפשרות להגדיל את כמות הדפים, בתוספת תשלום. השילוב של עיצוב דיגיטלי עם תמונות רבות שאפשר להכניס לאלבום מאפשר לכם לעצב את האלבום בצורה שאתם רוצים. כמו כן, תוכלו לקבל את כריכת האלבום במגוון צבעים, כאשר הצבע שאנחנו לרוב בוחרים הוא לבן שמנת.

 אתם יכולים להכניס איזה תמונות שתירצו, באיזה גודל שתירצו ובסדר שתירצו. אם אתם צריכים רעיונות לעיצוב האלבום, אנו נשמח לסייע לכם בזה. אנו עובדים עם טובי המעצבים ועם בתי הדפוס הכי מקצועיים, כך שאנו מבטיחים שאתם תקבלו את האלבום הכי טוב שיש.

אלבום תמונות

אז מה הכי חשוב לזכור באלבום של בר המצווה של ילדכם

אין תחליף לתמונות טובות

לא משנה עד כמה תהיה יפה כריכת האלבום, ועד כמה הדפים ישמרו את התמונות, אי אפשר לעשות אלבום לבר מצווה בכותל, שיהיה מושלם ללא תמונות מושלמות. בשביל תמונות מושלמות צריך צלמים מקצועיים עם ציוד משוכלל ומתקדם. אל תחשבו שתוכלו לצלם עם פלאפונים את בר המצווה ואז ללכת לבית דפוס שיעשה לכם אלבום, זה פשוט לא ייצא יפה. חבל לחסוך בצילום האירוע החד פעמי בחיי הילד שלכם. האלבום הוא ממילא נמצא בחבילת הבסיס של הצילום, כך שלכם נותר רק להרוויח.

צלם בר מצווה

אנחנו בדוד מנסורה, חברה שמתמחה בצילום של בר מצווה בכותל גאים להעניק לכם באהבה אלבום לבר מצווה בכותל. תתקשרו אלינו כבר עכשיו ואנחנו נדאג שתקבלו את האלבום שאתם חולמים עליו.   

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא:

אודות

חווית צילום חדשה ומהנה עם דוד מנסורה צלם בר מצוות דוד מנסורה צלם בר מצוות זאת חוויית צילום ייחודית, מהנה

קרא עוד »