צלם בר מצווה

הכל אפשרי גם עם צלם אחד לבר מצווה

מתאים למשפחות קטנות עד 25 אורחים

אחת התובנות שיש לנו מהידע שצברנו על אירועים הוא שיש לקוחות שמעדיפים צלם אחד בחבילת הצילום שלהם. אנו מציעים לכם שירות של צלם אחד לבר מצווה.

בשירות זה אתם תקבלו מצלם אחד גם צילומים בוידאו וגם צילומים בסטילס. הצלם שלנו ילווה אתכם מתחילת האירוע ועד אחרון האורחים. מכיוון שלצלם אחד קשה לתפוס כמות גדולה של מצטלמים גם בסטילס וגם בוידאו, החבילה מתאימה למי שיש לו אירוע מצומצם, אך גם אפשר להסתדר באירוע גדול.

עם צלם אחד תקבלו גם צילומים מעולים וגם תוכלו לחסוך בעלות חבילת הצילום. 

צפו בקליפ של בר מצווה בירושלים

איך מתנהל צילום האירוע עם צלם אחד

הרעיון שלנו לשילוב של צילום וידאו וצילום סטילס הוא פשוט. חלקים באירוע שהם נעים, למשל תהלוכת הנגנים בבר מצווה בכותל, העלייה לתורה, ריקודים, ברכות, כניסת אורחים ועוד. כל אלה אנו נצלם בוידאו. כאשר יש זמן שהוא סטטי.

למשל בין הירידה מהאוטובוס לתחילת תהלוכת הנגנים, לאחר העלייה לתורה, קטעים נבחרים מהסיור, בזמן ארוחת הצהריים ועוד, אנו נצלם בסטילס. כמו כן, אנו ניקח מדי פעם את חתן בר המצווה ומשפחתו לתמונות מיוחדות.

למשל תמונה של חתן בר המצווה עם תלית ותפילין, תמונה משותפת עם המשפחה הגרעינית, תמונה רק עם ההורים, תמונה עם אחים, עם חברים ועוד.

אנו גם נעבור בין השולחנות ונצלם אתכם עם האורחים, כך שתהיה לכם מזכרת ממי שהגיע אירוע.

אל תחשבו שצלם אחד זה פחות איכותי

כאשר צלם אחד לבר מצווה יודע לצלם באופן מושלם גם בסטילס וגם בוידאו, כאשר גם מצלמת הסטילס וגם מצלמת הוידאו הם הכי חדשים שיש בשוק, חומרי הצילום שתקבלו יהיו מושלמים. לעתים צלם אחד שיש לו תכנית צילום ברורה, והוא יודע לנווט את הצילום היטב במהלך האירוע, יכול להוציא צילומים יותר טובים משני צלמים.

צלם אחד מתעסק רק באורחים, והוא לא מתעסק בלדבר עם צלם השני או מתעסק בלתאם את הצילום עם הצלם השני.

צלם אחד הוא 100 אחוז באי האירוע , הוא משקיע 100 אחוז מהזמן להתחבר אליכם כדי ליצור אווירת עבודה מקצועית ומהנה, אווירה שתוציא צילומים מושלמים.    

חומרי הצילום שתקבלו מאיתנו בחבילה של צלם אחד הם:

  • תמונות סטילס של האירוע שמגיעות בדיסק און קי, אלבום מושקע ותמונות נבחרות ממוסגרות.
  • סרט וידאו לא ערוך של כל האירוע וקליפ שיש בוא רגעים נבחרים מהאירוע.
  • גם עם צלם אחד לבר מצווה יש אפשרות לעשות צילומים לפני האירוע. החל מבוק, דרך צילומים של ההתארגנות, צילומי חתן בר מצווה והמשפחה בלוקיישנים נבחרים ביום האירוע ועוד. ישנה גם אפשרות לעשות מגנטים ופינת צילום אך אלה יתופעלו ע"י צלם נוסף וזאת על מנת שנוכל לכסות היטב את האירוע שלכם.
בר מצווה בכותל

אנחנו בדוד מנסורה שמחים להעניק לכם שירות מצוין של  צלם אחד לבר מצווה, שירות שתקבלו בו צילומים מושלמים מצלם מושלם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא:

אודות

חווית צילום חדשה ומהנה עם דוד מנסורה צלם בר מצוות דוד מנסורה צלם בר מצוות זאת חוויית צילום ייחודית, מהנה

קרא עוד »