צלם בר מצווה

מצגת לבר מצווה בכותל – אמנות, צחוק וערך מוסף

אחרי שהאורחים רקדו בתהלוכת הריקודים, התרגשו בעלייה לתורה, נהנו בסיור וכבר אכלו את המנה הראשונה של ארוחת הצהריים הטעימה, זה הזמן שבו אפשר להושיב אותם ולתת להם קצת נחת וכיף בעזרת מצגת לבר מצווה בכותל.

מצגת נותנת ערך נוסף לאירוע והיא הופכת את הסעודה במסעדה מארוחה רגילה לסעודת בר מצווה. בתוך המצגת משולבות תמונות של הילדות של חתן בר המצווה, ממש מהרגע שנולד, דרך תחנות חשובות בחיים, תמונות עם המשפחה, עם החברים וכמובן כל מה שמשעשע ומוסיף חיוך לאורחים. הרגע שכל האורחים מתאספים, צוחקים ונהנים, זה רגע שהופך את האירוע למרגש הרבה יותר והרבה פעמים זה רגע בלתי נשכח. 

מצגת זה אחלה, אבל מי מכין אותה

אם אתם אשפי העיצוב ויכולים להכין את המצגת בעצמכם, תקבלו מאיתנו מלוא פרגון. רוב המסעדות שבהן יש את סעודת בר המצווה מחזיקות ברשותן ציוד הקרנת מצגות, החל ממסך, דרך מקרן וכמובן רמקולים טובים למוזיקה שתרצו להשמיע.

אם אתם לא ידועים, או לא רוצים, להכין מצגת לבר מצווה בכותל, אין בעיה, אנחנו נכין אותה בשבילכם באהבה ובשמחה. כל מה שצריך לעשות זה לבקש את השירות בזמן שיחת התיאום, לתת לנו את החומרים הנדרשים למצגת, למשל התמונות, לתת לנו דגשים של מה חשוב לכם ואנחנו נעשה את השאר.

אנחנו מעסיקים רק אנשים שמומחים בהכנת מצגות, כך שתהיו בטוחים שהמצגת שלכם תצא מושלמת. עלות השירות היא זעומה והערך המוסף של המצגת הוא כל כך גבוה כך שלא כדאי לוותר עליה.

צפו במצגת דוגמא

מצגת זאת רק אחת מהאטרקציות לאורחים

מצגת לבר מצווה בכותל זאת רק אחת מהאטרקציות שאנחנו מספקים שמטרתן היא ערך מוסף ובידור האורחים. אנו מספקים מזכרות לאורחים בדמות מגנטים, בלוקי עץ, בלוקי זכוכית אקרילית, תמונות מזכוכית אקרילית ועוד. בנוסף, אם אתם רוצים להכין קליפ או סרטון מושקע, ממש ברמת סרט עם עלילה, אנחנו נשמח להעניק לכם את השירות הזה. בתוך הסרטון אנו יכולים לעשות כמעט כל מה שאתם רוצים, כאשר המגבלה העיקרית היא התקציב שלכם.

דרך נוספת שבה תוכלו לבדר את האורחים, ואנו מספקים שירות שלה, היא פינת צילום. פינת צילום היא פינה שבה האורחים מגיעים מצטלמים ובוחרים איזה רקע התמונה שלהם תצא, כאשר הם יכולים לעשות פוזות מצחיקות למצלמה.

כמו כן, יש בפינה אביזרים ותלבושות מצחיקות, כך שבהחלט אפשר לעשות תמונות משעשעות. התמונות מגיעות במגנטים כך שאפשר לתלות אותם על המקרר, להביט בהן ולחייך כל פעם מחדש.

אנחנו בדוד מנסורה, חברה המתמחה בצילום של בר מצוות בכותל, גאים להעניק לכם שירות של מצגת לבר מצווה בכותל.  תתקשרו אלינו כבר עכשיו ותיהנו משירות צילום ברמה גבוהה, במחיר הכי משתלם שיש. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא: