צלם בר מצווה

מחיר צילום בר מצווה בכותל, צילום לכל כיס

אחד העקרונות הכי חשובים שלנו הוא שמחיר צילום בר מצווה בכותל יהיה לכל כיס. אנחנו באמת מאמינים שצילום איכותי של אירוע בר מצווה הוא לא דבר ששייך רק למי שיש לו הרבה כסף.

יחד עם זאת, זה שהמחיר שלנו הוא הוגן זה לא אומר שאנחנו חוסכים באיכות הצילום, שזה אומר שציוד הצילום שלנו הוא הכי טוב שיש. אנחנו גם מלווים את כל האירוע מההתחלה ועד הסוף, קרי לא חוסכים בזמן צילום, וגם לא בתמונות.

הדרך שבה אנחנו מבטיחים מחירים נוחים לכולם היא בעזרת גמישות. אנו תופרים לכל לקוח חבילת צילום מותאמת במיוחד בשבילו, חבילה שהיא שילוב של רצון הלקוח עם התקציב של הלקוח.

מהי חבילת הצילום הבסיסית שלנו

מחיר צילום בר מצווה בכותל מתחיל בחבילת צילום בסיסית. החבילה כוללת את הדברים הבאים:

אנחנו גם דואגים למזכרות  ובידור האורחים בדמות מגנטים, בלוקי עץ, בלוקי זכוכית אקרילי. תמונות מזכוכית אקרילית, פינת צילום ועוד. תוספת התשלום למזכרות ובידור האורחים היא סמלית וחבל לוותר על  הכיף והכבוד שתעניקו לאורחים שלכם.

מהי הגמישות שמדובר עליה במחיר

מחיר צילום בר מצווה בכותל לא חייב להיות בחבילת צילום של אירוע שלם. אנחנו בהחלט יכולים לספק לכם צילומים לקטעים מסוימים מתוך האירוע, או צילומים מחוץ לאירוע.

למשל, אנו יכולים לצלם רק את העליה לתורה, מה שיעשה צילום עליה לתורה מחיר נמוך יותר משל כל חבילת הצילום. אנו גם יכולים לערוך צילומי בר מצווה בטבע, שיכולים להיות כחלק מחבילת בר המצווה או בנפרד מחבילת הצילום.

אנו יכולים גם להביא רק צלם בר מצווה בירושלים,שיהיה צלם אחד שיצלם את האירוע גם בסטילס וגם בוידאו. אל תחשבו שאם שכרתם צלם אחד לשירות אחד ואתם שוכרים את שירותינו לצילום אחר, תהיה לנו בעיה עם זה. אנחנו פה לתת איזה שירות שהלקוח רוצה.

האם יש מקום שאפשר לדעת את המחירים שלכם

כל מה שאתם רוצים לדעת עלינו, כולל צילום עליה לתורה מחיר נמצא באתר המושקע שלנו. באתר תוכלו למצוא תמונות שעשינו, כך שתתרשמו מאיכות הצלמים שלנו. תוכלו למצוא את כל השירותים שאנו מספקים, כולל מחירון צילום, שייתן לכם מענה לכל נושא המחירים. חשוב לציין, מה שכתוב במחירון זה לא חקוק בסלע, אנחנו בהחלט יכולים להתגמש על המחירים ולעשות מבצעים. מומלץ מאוד לבקר מדי פעם באתר שלנו, כך שתמיד תהיו מעודכנים בשירותים, במחירים ובמבצעים.

כמה עולה לצלם בר מצווה

אנו בחברת דוד מנסורה, חברה המתמחה בצילום של בר מצוות בכותל, אוהבים לתת ללקוחותינו שירות צילום עליה לתורה מחיר גמיש ונגיש לכל כיס. תתקשרו אלינו עכשיו ותיראו איך אנו תופרים לכם חבילת צילום מיוחדת בשבילכם. 

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא: