צלם בר מצווה

כליזמרים לבר מצווה בכותל הרכב מיוחד לשמחה והתרגשות רבה

אחד האטרקציות המרכזיות בבר מצווה בכותל זאת תהלוכת הנגנים שבה רוקדים, שרים ונהנים מאוד. ניתן להזמין מגוון של הרכבים, לרוב שני נגנים אך אפשר נגן אחד, שלושה נגנים ומי שרוצה ויש לו יותר תקציב, ניתן להביא גם תזמורת.

אחד ההרכבים המיוחדים שיש זה כליזמרים לבר מצווה בכותל. ההרכב בנוי משני נגנים, נגן קלרינט ונגן שיכול להגיע או עם אקורדיון או עם כינור. שני הנגנים מגיעים עם שופרות. מה שהופך את ההרכב למיוחד זה הסגנון החסידי של המוזיקה שהנגנים מנגנים.

סגנון חסידי הוא גם מצוין למעגלי ריקודים וגם לשירי נשמה. יש משהו מאוד קסום וחיבור מאוד עמוק ליהדות בכליזמרים. ההרכב יחסית מוזמן פחות אך הוא אקזוטי, איכותי והחוויה של אירוע איתו היא מושלמת, לא רק לאשכנזים.

עוד כמה סרטונים של כליזמרים

איזה עוד הרכבים אפשר להביא לבר מצווה

הידע שלנו בארגון אירועי בר מצווה בכותל והקשרים שלנו עם ספקים שונים מאפשרים לכם להזמין מאיתנו שירותים שונים של אטרקציות רבות. הספקים שלנו הם הכי איכותיים והמחיר שתקבלו הוא המשתלם ביותר.

באופן מסורתי, להקת הנגנים נשארת באירוע במהלך התהלוכה שמגיעה עד הכניסה לכותל. יחד עם זאת, יש אפשרות שהנגנים ילוו את האירוע במהלך הסיור ואפילו יגיעו למסעדה. זה כמובן בתוספת תשלום אבל זה גם תוספת כיף ושמחה, כך שזה שווה את המחיר.

בנוסף לכליזמרים לבר מצווה בכותל, אנחנו מציעים לכם עוד מגוון הרכבים של נגנים. חשוב לציין, כל נגן מכל הרכב מגיע עם שופר. תקיעה בשופרות היא חלק בלתי נפרד מתהלוכת הנגנים ואירוע בר המצווה.

כליזמרים לבר מצווה
כליזמרים בכותל

הרכב מתופפים בכותל

בהרכב הזה מגיעים שני נגנים עם תופים. זה הרכב מושלם למוזיקה מזרחית קצבית. ההרכב הזה מנגן שירים כמו ישמח חתנים, הלילה הלילה שמחה גדולה הלילה, מברוק עליק מברוק ועוד. תוכלו גם לבקש מהנגנים לנגן מוזיקה נוספת שמתאימה לתופים וריקודים, למשל הקצב הלטיני.

תופים ושופרות

הרכב מוזיקה ארץ ישראלית

בהרכב זה אחד הנגנים מגיע עם תוף ואחד הנגנים מגיע עם כלי נשיפה, זה יכול להיות קלרינט או חצוצרה. בהרכב זה מנגנים, בנוסף לשירים קצביים, גם שירי נשמה ישראלים כמו עוף גוזל, שבחי ירושלים, ירושלים של זהב ועוד.

יש אפשרות גם לכלי זמר בכותל

שזה בעצם שני כלים שאתם בוחרים שיגיעו איתם הנגנים. יש אפשרות לגיטרה וכלי נשיפה, תוף וגיטרה ועוד. הרכב של שלושה נגנים עם כלים שונים, למשל כליזמרים, גיטרות, כינורות ועוד. כל הנגנים שלנו מוכשרים והם יוכלו בהחלט לאלתר מוזיקה שתשמח אתכם. כל בקשה שיש לכם, אנחנו נשמח לעזור לכם שתיהנו ממנה.

אנחנו בדוד מנסורה, חברת צילום בר מצוות בירושלים בכלל ובכותל בפרט, נהנים להעניק לכם מכל הלב שירות של  כליזמרים לבר מצווה בכותל. אתם מוזמנים להתקשר אלינו לשאלה, לעצה וכמובן להזמנת שירותי צילום ואטרקציות לבר המצווה של ילדכם.

קטגוריות במהלך האירוע ✡️

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

כנסו לחבילות צילום בר מצווה

מאמרים באותו נושא: